MŪSU KOMANDA

 

Igors Zuks

Maģistra grāds, kompānijas “OPTOKON Baltic” direktors. Piemīt spēcīgas analītiskās un organizatoriskās prasmes. Vada inovatīva projekta komandu, izstrādājot viedus risinājumus pilsētu apsaimniekošanai, sniedzot iedzīvotājiem digitālos pakalpojumus, uzlabojot pilsētas attīstības ilgtspējību un samazinot klimata pārmaiņu un vides piesārņojumu ietekmi uz pilsētas vide un infrastruktūru.

Aleksejs Pozdejevs

Maģistra grāds, ir 25 gadu pieredze telekomunikāciju sistēmu un tīklu plānošanā un projektēšanā. Zināšanas un spēcīgās analītiskās iemaņas ļauj  piedalīties novatoriskos Vieda Pilsēta projektos, izstrādājot pilsētas digitālos transformācijas kiber-fiziskus modeļus un pielietojot tos viedajiem risinājumiem, lai palīdzētu pilsētas pārvaldei (enerģijas un resursu efektivitātes kontrole, klimata monitorings).

Vadims Petrovs

Maģistra grāds, ir 20 gadu pieredze telekomunikāciju sistēmu un tīklu izveidē uzņēmumā “OPTOKON Baltic”. Zināšanas un spēcīgās industriālās platformas izstrādes spējas palīdzēs īstenot sarežģītus projektu uzdevumus inovatīvu Vieda Pilsēta risinājumu izstrādei, pamatojoties uz modernām tehnoloģiskām platformām, no tādiem ražotajiem, kā, piemēram, NAS, Advantech, Elsys, ARANET u.c., lai izveidotu uz LORA tehnoloģiju bāzētus datu pārraides tīklus, atbalstītu

BIROJS

Jaunā Stacijas iela 1, LV-5070, Lielvārde.

Darba laiks

P – Pk. : 10:00 – 18:00